Trwa ładowanie...
d1cspwe

CA Consulting z grupy Comarchu ma umowę za MF za 59,97 mln zł

04.09. Warszawa (PAP) - Spółka CA Consulting, z grupy Comarchu, zaimplementuje chmurę obliczeniową w Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów. Wartość kontraktu to 59,97...

Share
d1cspwe

04.09. Warszawa (PAP) - Spółka CA Consulting, z grupy Comarchu, zaimplementuje chmurę obliczeniową w Centrum Przetwarzania Danych Ministerstwa Finansów. Wartość kontraktu to 59,97 mln zł brutto - podał Comarch w komunikacie prasowym.

Kontrakt obejmuje dostawę infrastruktury technicznej wraz z oprogramowaniem Centrum Przetwarzania Danych (CPD) Ministerstwa Finansów w Radomiu wraz z jej uruchomieniem w koncepcji chmury obliczeniowej ("cloud computing") oraz migrację systemów informatycznych resortu finansów.

Zlecenie, którego czas realizacji wynosi 60 miesięcy jest kolejnym etapem realizowanego w Ministerstwie Finansów za kwotę 167 mln złotych projektu "Konsolidacja i centralizacja systemów celnych i podatkowych". Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013.(PAP)

gsu/ asa/

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1cspwe

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1cspwe
d1cspwe