Trwa ładowanie...
d49mpms

CAM Media będą dzierżawić powierzchnie reklamowe na terenie lotniska Warszawa/Modlin

20.11. Warszawa (PAP) - CAM Media zawarły z Mazowieckim Portem Lotniczym Warszawa-Modlin umowę dzierżawy powierzchni na terenie lotniska Warszawa/Modlin przeznaczonych do...

d49mpms
d49mpms

20.11. Warszawa (PAP) - CAM Media zawarły z Mazowieckim Portem Lotniczym Warszawa-Modlin umowę dzierżawy powierzchni na terenie lotniska Warszawa/Modlin przeznaczonych do umieszczania różnych form reklam wewnętrznych i zewnętrznych - podała spółka w komunikacie.

Zgodnie z umową, pozostałe powierzchnie reklamowe, nie eksploatowane przez CAM Media, będą wykorzystywane wyłącznie przez Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin według własnego uznania, w tym m.in. w celu promocji miasta i regionu, lokalnych placówek oświatowych i kultury, a także przewoźników i połączeń lotniczych.

CAM Media będą płacić wydzierżawiającemu miesięczny czynsz z tytułu dzierżawy powierzchni reklamowych w wysokości obliczonej jako procent od wartości przychodów ze sprzedaży netto, przy czym w umowie określono wysokość gwarantowanego czynszu minimalnego. Spółka jest również zobowiązana do pokrywania kosztów energii elektrycznej. (PAP)

jow/ jtt/

d49mpms
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d49mpms