Trwa ładowanie...

Carrefour organizuje targi dla dostawców. Cel: przygotowanie się do świąt Bożego Narodzenia

W środę rozpoczęły się w Warszawie Targi Dostawców Carrefour – pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez w Polsce. Wszystko po to, aby przygotować ofertę na Święta Bożego Narodzenia.

Carrefour organizuje targi dla dostawców. Cel: przygotowanie się do świąt Bożego NarodzeniaŹródło: WP.PL, fot: Slices of Light/ flickr.com
d2h4r4m
d2h4r4m

*W środę rozpoczęły się w Warszawie Targi Dostawców Carrefour – pierwsze tego typu wydarzenie organizowane przez w Polsce. Jej najwięksi dostawcy mają zaprezentować swoją ofertę świąteczną osobom odpowiedzialnym za zakup produktów do sklepów. Wszystko po to, aby przygotować ofertę na Święta Bożego Narodzenia. *

Pierwszego dnia targów dostawcy zaprezentują swoją ofertę dyrektorom hipermarketów i supermarketów Carrefour, podczas gdy drugiego dnia targi odwiedzi ponad 500 franczyzobiorców sieci. Oprócz oferty produktów markowych, na targach Carrefour zaprezentuje również swoją ofertę marek własnych, w tym również marek z segmentu premium oferowanych przez sieć na wyłączność.

- Bożonarodzeniowe Targi Dostawców Carrefour to pierwsze i zarazem największe spotkanie z partnerami handlowymi, które organizujemy w Polsce. Jestem przekonany, że znacząco przyczyni się ono do zwiększenia atrakcyjności naszej oferty bożonarodzeniowej, a tym samym pozytywnie wpłynie na wyniki sprzedaży w tym najważniejszym dla nas okresie handlowym roku – mówi cytowany w komunikacie prasowym prezes Carrefour Polska Guillaume de Colonges. - Targi Dostawców mają tez inny symboliczny wymiar – są kolejnym krokiem w przekazaniu większych kompetencji menadżerom naszych sklepów – dodaje.

Targi Dostawców Carrefour są wydarzeniem zamkniętym, na który wstęp mają wyłącznie pracownicy oraz partnerzy handlowi sieci.

Pod szyldem Carrefour działa obecnie ponad 750 hipermarketów, supermarketów oraz sklepów osiedlowych. Spółka jest również właścicielem i zarządcą sieci centrów handlowych oraz kilkudziesięciu stacji paliw.

Święta to dla sklepów okres źniw. Do świąt jeszcze ponad 5 miesięcy ale w Londynie już zaczął się sezon. Zaczął się przynajmniej w jednym ze sklepów, który otworzył właśnie swój dział świąteczny.


d2h4r4m
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2h4r4m