Trwa ładowanie...

CBA intensywnie szuka pracowników. Ogłoszenie nawet na Twitterze

Pół tysiąca osób w ciągu dwóch lat ma zatrudnić CBA. Przedstawiciele służby nie próżnują. Analityków kryminalnych szukają nawet na Twitterze.

Share
CBA intensywnie szuka pracowników. Ogłoszenie nawet na TwitterzeŹródło: East News, fot: AGENCJA SE
d1iwyzm

Jak informowaliśmy w Wirtualnej Polsce, budżet CBA na 2017 rok został zwiększony o jedną czwartą, do niemal 200 mln zł. Z kolei 80 mln zł ma zostać przeznaczone na przyjęcie nowych agentów oraz na wyposażenie i modernizację sprzętu.

W kwestii poszukiwania pracowników przedstawiciele służby nie próżnują. Ogłoszenie o naborze analityków kryminalnych zamieścili nawet na Twitterze. Czym dokładnie mają się zajmować analitycy? Barwnie opisano to w samej informacji.

"We współczesnym dynamicznie zmieniającym się świecie przestępczość ekonomiczna staje się coraz większym problemem. jej różnorodność, zmienność, złożoność oraz zorganizowany charakter powodują, że straty, jakie przynosi całym społeczeństwom są coraz bardziej dotkliwe. Szczególna rola w walce z tym zjawiskiem przypada analitykom organów ścigania którzy są proaktywną odpowiedzią na takie wyzwania" - czytamy (pisownia oryginalna).

Zobacz także: Stres w pracy kosztuje blisko 10 mld zł

Jakie wymagania CBA stawia kandydatom? Niezbędne jest wyższe wykształcenie. istotna jest również podstawowa wiedza z zakresu prawa, ekonomii i kryminalistyki. Ponadto mile widziana jest też znajomość specjalistycznego oprogramowania czy języka angielskiego.

Co w zamian? "Możliwość wykorzystania wiedzy i umiejętności", "kontynuowanie rozwoju zawodowego" oraz "stabilne i korzystne warunki finansowe adekwatne do kompetencji i zaangażowania".

Ile zarabia się w CBA?

W przypadku młodszego agenta pensja wynosi ok. 4,5 tys. zł brutto, ale dyrektor departamentu zarabia już 8,2-9,2 tys. zł brutto.

d1iwyzm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1iwyzm
d1iwyzm