Trwa ładowanie...
d4fjzvv

Chlebowski: rząd PO tworzy dobry plan ws. stoczni

Zbigniew Chlebowski powiedział, że postawa rządu w sprawie stoczni jest bardzo konkretna. Przedstawiono Unii poważna propozycję, uwzględniającą zaangażowanie poważnych inwestorów. Zdaniem polityka PO całość tworzy dobry plan, który powinien zostać zaakceptowany przez Komisję Europejską.

Share
d4fjzvv

Przewodniczący klubu parlamentarnego PO powiedział w "Sygnałach Dnia", że obecny rząd przedstawił na łamach Unii Europejskiej kompleksowy projekt restrukturyzacji polskich stoczni. Zbigniew Chlebowski dodał, że po raz pierwszy od 2004 roku rząd spełnił wszystkie wymogi Komisji Europejskiej.

Zbigniew Chlebowski powołując się na rozmowę z ministrem Aleksandrem Gradem powiedział, że negatywna opinia Komisji Europejskiej jest wynikiem złego nastawiania komisarz odpowiedzialnej za tę sprawę. Polityk PO dodał, że nie rozumie różnego traktowania przez Komisję różnych podmiotów samej Wspólnoty. Wyjaśnił, że władze Unii Europejskiej zezwalają rządom, by przeznaczyły ogromne sumy na ratowanie upadających banków - bez żadnej gwarancji powodzenia takiego przedsięwzięcia.

d4fjzvv

Podziel się opinią

Share
d4fjzvv
d4fjzvv