Trwa ładowanie...
d235l52
d235l52

Comp ma solidne podstawy do oczekiwania dobrych wyników w kolejnych kwartałach

Warszawa, 15.11.2014 (ISBnews) - Grupa Comp ma ?solidne podstawy do oczekiwania dobrych wyników finansowych w  kolejnych kwartałach", poinformował prezes Jacek Papaj
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d235l52

"Grupa Comp z sukcesem realizuje swoją strategię. Rosnąca sprzedaż eksportowa, rozwój produkcji urządzeń niefiskalnych oraz spodziewany wzrost dynamiki sprzedaży urządzeń fiskalnych na rynku polskim w 2015 roku, dają solidne podstawy do oczekiwania dobrych wyników finansowych w kolejnych kwartałach. Gdy dodamy do tego perspektywę na lepsze wyniki finansowe części informatycznej grupy, to perspektywy wynikowe grupy Comp wyglądają obiecująco" - powiedział Papaj, cytowany w komunikacie.

Wcześniej Elzab, należący do grupy Comp, oceniał, że jest na właściwej drodze do zdobycia pozycji lidera wśród producentów urządzeń fiskalnych w Europie. W IV kw. 2014 planuje wejść na rynki Bliskiego Wschodu, a początek przyszłego roku w Polsce zapowiada się obiecująco w związku z fiskalizacją kolejnych grup zawodowych.

Comp jest integratorem systemów IT oraz dostawcą rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Grupa buduje też pozycję największego producenta urządzeń fiskalnych w Polsce i w Europie.

(ISBnews)

d235l52

Podziel się opinią

Share
d235l52
d235l52