Trwa ładowanie...
d1t2lqs

Cube.ITG dostarczy BZ WBK licencję na monitoring APM wartą 7,8 mln zł brutto

Warszawa, 16.11.2016 (ISBnews) - Cube.ITG otrzymał od Banku Zachodniego WBK zamówienie na dostarczenie do 18 listopada br. licencji na monitoring APM dla Banku o wartości 7,8 mln zł brutto, podała spółka.

Share
d1t2lqs

"Jednocześnie spółka informuje o złożeniu przez emitenta w dniu 15 listopada 2016 r., na mocy zawartej z Atos Polska S.A. umowy przeniesienia licencji oprogramowania i świadczenia usług IT, zamówienia do licencjodawcy na dostarczenie ww. licencji do wyłącznego użytku przez bank. Za przeniesienie na emitenta licencji do oprogramowania wraz z trzyletnim wsparciem oprogramowania przez producenta oraz prawa do przeniesienia licencji i uprawnienia do udzielania dalszych licencji na bank, emitent, jako końcowy dostawca licencji dla banku, zapłaci Atos Polska S.A. kwotę 6 mln zł netto" - czytamy w komunikacie.

Cube.ITG koncentruje się na wdrażaniu i integracji rozwiązań aplikacyjnych (zarówno własnych, jak i firm trzecich), głównie wśród dużych podmiotów. Usługi Grupy koncentrują się na sektorach: finansowym, publicznym i ochrony zdrowia. Oprócz realizacji długoterminowych kontraktów, wdrażane są również nowe usługi dla branży medycznej. Spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect w 2014 roku.

(ISBnews)

d1t2lqs

Podziel się opinią

Share
d1t2lqs
d1t2lqs