Trwa ładowanie...
d3bhhxj

CWPE zadebiutuje na NewConnect 23 września

21.09. Warszawa (PAP) - Centrum Wspierania Projektów Europejskich, firma z branży doradztwa dotacyjnego, świadcząca usługi doradczo-szkoleniowe z zakresu aplikowania o środki z...

Share
d3bhhxj

21.09. Warszawa (PAP) - Centrum Wspierania Projektów Europejskich, firma z branży doradztwa dotacyjnego, świadcząca usługi doradczo-szkoleniowe z zakresu aplikowania o środki z Unii Europejskiej, zadebiutuje w czwartek 23 września na rynku NewConnect - poinformowała spółka w komunikacie prasowym.

W ramach emisji prywatnej spółka pozyskała 600 tys. zł. Środki z emisji zostaną przeznaczone na rozwój sieci sprzedaży, poszerzenie palety usług doradczych i szkoleniowych (w tym e-learning i prefinansowanie projektów szkoleniowych), rozwój systemów informatycznych i inkubację rozwojowych podmiotów.

Autoryzowanym doradcą spółki CWPE jest INVESTcon Group.

"Debiut CWPE na rynku NewConnect jest potwierdzeniem dynamicznego rozwoju, jaki spółka przeszła od powstania w 2000 roku. Przystąpienie Centrum do elitarnego grona spółek giełdowych to nie tylko wielki prestiż oraz zwiększenie wiarygodności wśród partnerów finansowych, lecz również ciągłe budowanie stabilnych i trwałych relacji z obecnymi oraz przyszłymi inwestorami" - powiedział cytowany w komunikacie Rafał Czerkawski, prezes CWPE.

Do obrotu na NewConnect wejdzie 150.000 akcji serii C oraz 150.000 praw do akcji serii C. Cena emisyjna akcji serii C wyniosła 4,00 zł.

Centrum Wspierania Projektów Europejskich powstała w 2000 roku.(PAP)

bas/ jtt/

d3bhhxj

Podziel się opinią

Share
d3bhhxj
d3bhhxj