Trwa ładowanie...
ycipk-4k6fvy

Cyfrowy Polsat podniesie ceny usług. Nowe cenniki jeszcze w tym roku

Jeszcze w tym roku Grupa Cyfrowy Polsat wprowadzi podwyżki cen swoich usług. Zygmunt Solorz, większościowy udziałowiec Cyfrowego Polsatu zapowiadał, że nowy cennik wejdzie w życie jesienią, ale uległo to przesunięciu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
O podwyżkach cen usług Cyfrowego Polsatu Zygmunt Solorz informował w czerwcu
O podwyżkach cen usług Cyfrowego Polsatu Zygmunt Solorz informował w czerwcu (PAP, Fot: Leszek Szymański/PAP)
ycipk-4k6fvy

Podwyżkę cen w 2019 r. potwierdził Maciej Stec, wiceprezes ds. strategii w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu, o czym donosi serwis Wirtualne Media.

- Podjęliśmy decyzję, że będą zmiany w ofercie jeszcze w tym roku - skomentował Maciej Stec podczas konferencji wynikowej Grupy za trzeci kwartał. Podwyżki miały obowiązywać od jesieni - od czasu, kiedy Cyfrowy Polsat uruchomi nowe systemy IT i sprzedaży. Prace nad platformą bilingową nadal jednak trwają, stąd ceny dla klientów jeszcze się nie zmieniły – powiedział.

ycipk-4k6fvy

Za wyższymi cenami mają stać m.in. dodatkowe regulacje nakładane na telekomy oraz rosnące koszty energii. Informując o konieczności podniesienia cen, Zygmunt Solorz nie doprecyzował jednak, jakiego typu ofert (abonamentowych czy prepaidowych) i usług (telekomunikacji, telewizji cyfrowej) będą dotyczyć podwyżki. W maju i czerwcu swoje cenniki dla abonentów podniosły Orange Polska i Play.

Obejrzyj: Drastyczne podwyżki cen prądu w miastach. "Będziemy wyłączali światło o 22"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-4k6fvy

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku

Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4k6fvy

ycipk-4k6fvy
ycipk-4k6fvy