Trwa ładowanie...
d4g61fi

DI BRE obniżył rekomendację dla Asbisu do "trzymaj"

22.10.Warszawa(PAP) - Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 16 października, obniżyli rekomendację dla Asbisu do "trzymaj" z "kupuj", podnosząc cenę docelową dla akcji spółki do...

d4g61fi
d4g61fi

22.10.Warszawa(PAP) - Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 16 października, obniżyli rekomendację dla Asbisu do "trzymaj" z "kupuj", podnosząc cenę docelową dla akcji spółki do 4,33 zł z 3,47 zł.

Rekomendacja została wydana przy cenie 4,7 zł. W czwartek na zamknięciu jeden papier spółki wyceniany był na 4,44 zł.

"Podpisane w ostatnich tygodniach umowy dystrybucyjne, przewidywana szybsza od naszych wcześniejszych oczekiwań odbudowa rentowności brutto na sprzedaży oraz relatywne ustabilizowanie się sytuacji makroekonomicznej na rynkach wschodnich skłania nas do podniesienia naszych założeń dotyczących wyników finansowych spółki oraz naszej ceny docelowej dla akcji Asbisu do 4,33 zł za akcję" - napisano w komunikacie.

"Jednocześnie w ostatnich dwóch tygodniach kurs akcji Asbisu wzrósł o ponad 34 proc., co z nadwyżką dyskontuje zakładany przez nas pozytywniejszy scenariusz poprawy sytuacji finansowej spółki. W związku z tym obniżamy naszą rekomendację dla spółki Asbis do +trzymaj+" - dodano. (PAP)

pel/ ana/

d4g61fi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g61fi