Trwa ładowanie...

DM IDMSA złożył wniosek o upadłość układową

Zarząd Domu Maklerskiego IDMSA złożył wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu, podała spółka.

DM IDMSA złożył wniosek o upadłość układowąŹródło: Fotolia, fot: DanRace
d2ffw3p
d2ffw3p

Zarząd Domu Maklerskiego IDMzłożył wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu, podała spółka.

"Zarząd Domu Maklerskiego IDMSADomu Maklerskiego IDMSA (Zobacz notowania spółki ») (…) informuje, iż w dniu 21 maja 2014 r. złożył w imieniu spółki do Sądu Rejonowego dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie Wydział VIII Gospodarczy dla spraw upadłościowych i naprawczych wniosek o ogłoszenie upadłości z możliwością zawarcia układu" - głosi komunikat.

Spółka podała dziś rano, że wszyscy członkowie jej rady nadzorczej złożyli rezygnacje z pełnionej funkcji.

20 maja br. warszawska giełda zawiesiła obrót akcjami DM IDMSADM IDMSA do końca notowań 20 czerwca br., na wniosek Komisji Nadzoru Finansowego (KNF).

d2ffw3p

Pod koniec kwietnia IDMSAIDMSA poinformował o zamiarze zwolnienia 83,5% zatrudnionych w spółce i podał, że postanowił ograniczyć zakres prowadzonej działalności maklerskiej oraz zawarł z Domem Maklerskim BOŚ umowę, umożliwiającą dotychczasowym klientom korzystanie na preferencyjnych warunkach z usług, których IDMSAIDMSA nie będzie już oferować.

DM IDMSADM IDMSA funkcjonuje na rynku od 1993 roku. W 2005 r. DM IDMSADM IDMSA, jako pierwsze w Polsce biuro maklerskie, z sukcesem przeprowadził własną ofertę publiczną akcji o wartości 18 mln zł i zadebiutował na warszawskiej giełdzie.

d2ffw3p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ffw3p