Trwa ładowanie...
d1hntnf
d1hntnf

Dom Development przekazał pierwsze lokale na Żoliborzu Artystycznym w Warszawie

Warszawa, 03.11.2014 (ISBnews) - Dom Development rozpoczął przekazywanie mieszkań w inwestycji Żoliborz Artystyczny w Warszawie - w budynkach A, B, C i F, powstałych w ramach I i II etapu osiedla, podała spółka.
Share
d1hntnf

"Etap I i II osiedla, czyli mieszkania w 4 budynkach, oddano wedle planów. W I etapie osiedla powstała siedmiopiętrowa dominanta przy Placu im. Czesława Niemena oraz budynki B i C w Kolonii im. Jerzego Kawalerowicza. Etap ten obejmował łącznie 223 mieszkania (...) W II etapie osiedla powstał jeden budynek liczący 175 mieszkań w kolonii im. Jerzego Ficowskiego, zlokalizowanej pomiędzy ulicami Stanisława Dygata, Placem Czesława Niemena i Powązkowską" - czytamy w komunikacie.

Żoliborz Artystyczny powstaje na obszarze 10 ha i pomieści łącznie 1700 mieszkań. Cała inwestycja to osiem kolonii, które stworzy 13 budynków. W samym jej centrum, przy Placu imienia Czesława Niemena o szerokości 52 metrów, powstała siedmiopiętrowa dominanta.

Spółka przypomina, że obecnie prowadzi również sprzedaż mieszkań w centralnie położonym budynku osiedla Żoliborz Artystyczny, zwanym kolonią Jerzego Mierzejewskiego. To kolejne 222 mieszkania, które będą gotowe do przekazania mieszkańcom w pierwszym kwartale 2016 roku. Nowy etap to już siódmy budynek z powstających na osiedlu, a jednocześnie trzecia realizowana kolonia Żoliborza Artystycznego. W IV kwartale 2015 roku zasiedlane będą budynki III etapu, które stanowią kontynuację kolonii Jerzego Kawalerowicza.

Dom Development - jeden z największym deweloperów mieszkaniowych w Polsce - jest notowany na warszawskiej giełdzie od 2006 roku. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży spółki sięgnęły 676,38 mln zł w 2013 r.

(ISBnews)

d1hntnf

Podziel się opinią

Share
d1hntnf
d1hntnf