Trwa ładowanie...
daf4ai3
01-07-2016 13:42

Echo rozpoczyna budowę biurowca Sagittarius Business House we Wrocławiu

Warszawa, 01.07.2016 (ISBnews) - Echo Investment otrzymało pozwolenie na budowę biurowca Sagittarius Business House we Wrocławiu i kończy prace przygotowawcze do rozpoczęcia budowy, podała spółka.

Share
daf4ai3

"Mamy pozwolenie na budowę budynku oraz na przebudowę infrastruktury kolejowej. Kończymy prace przygotowawcze, prowadzimy uzgodnienia z PKP. Plan przewiduje, że budynek będzie gotowy pod koniec 2017 roku" - powiedział project manager w Dziale Biur i Hoteli Echo Investment Marek Chmielewski, cytowany w komunikacie.

Sagittarius Business House to budynek biurowy klasy A oferujący 24 tys. m2 powierzchni do wynajęcia. Inwestycja zlokalizowana jest przy skrzyżowaniu ulic Borowskiej i Suchej, naprzeciwko biurowca zrealizowanego przez Echo Investment - Aquarius Business House.

Generalnym wykonawcą stanu surowego inwestycji jest Porr Polska Construction.

Echo Investment zrealizowało ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 mln m2. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie. Działa w budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.
(ISBnews)

daf4ai3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
daf4ai3
daf4ai3