Trwa ładowanie...

Ekspansja sieci KiK. Chce uruchomić 10 sklepów w październiku

Sieć sklepów KiK zapowiedziała uruchomienie 10 nowych sklepów w październiku. Docelowo KiK planuje otworzenie ok. 650 sklepów w Polsce, utrzymując tempo otwarć na poziomie 50-60 sklepów rocznie.

Ekspansja sieci KiK. Chce uruchomić 10 sklepów w październikuŹródło: Materiały prasowe
d2k705h
d2k705h

Wedle zapowiedzi w najbliższym czasie KiK otworzy sklepy Czarnkowie, Szczecinku, Płońsku, Łowiczu, Ostrowi Mazowieckiej, Gdańsku Łódzi, Gubinie, Katowicach, Zabrzu.

Strategia sieci jest jasna, chociaż KiK deklaruje elastyczność w zależności od sytuacji na rynku, trendów w branży i feedbacku ze strony klientów oraz pracowników. Realnie do końca 2018 roku w Polsce ma funkcjonować 250 sklepów, co oznacza, że do końca roku powstanie ich jeszcze około 20 – z czego 10 otwarć planowanych jest na październik. Sieć zapowiada, że liczba 650 sklepów jest celem, do którego dążą.

Sklepy KiK najczęściej pojawiają się w galeriach handlowych, retail parkach oraz samodzielnie – np. przy uczęszczanych deptakach.

Wybór lokalizacji jest także podyktowany pewnymi założeniami jak np. powierzchnia handlowa – 600 m kw. lub więcej i 50 m kw. dodatkowej powierzchni, komfortowy dostęp do co najmniej 15 miejsc parkingowych, a także możliwość atrakcyjnej zewnętrznej ekspozycji towaru.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2k705h

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2k705h