ycipk-1ults4

Eurojackpot. Niewyobrażalna kumulacja, do zgarnięcia 325 mln zł!

Po raz szósty z rzędu nikt w całej Europie nie skreślił prawidłowo i nie zgarnął głównej nagrody w Eurojackopt. A to oznacza, że już za tydzień do wygrania będzie... 325 000 000 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ta kwota przyprawia o zawrót głowy. 325 mln zł do wygrania w Eurojackpot
Ta kwota przyprawia o zawrót głowy. 325 mln zł do wygrania w Eurojackpot (PAP)
ycipk-1ults4

To już istne szaleństwo. Kumulacja Eurojackpot puchnie po tym, jak szósty piątek z kolei nikt nie trafił pięciu plus dwóch liczb, które dałyby główną wygraną. Było to też historyczne losowanie dla naszego kraju - odbyło się po raz setny.

Czytaj też: Dżekpot, czyli o Wojciechu, którego życie bajką się nie stało

"W żadnym z krajów, w których dostępna jest gra, po raz szósty z rzędu nie padła główna wygrana. Oznacza to, że w przyszły piątek zagramy nawet o 325 000 000 zł!" - informuje Totalizator Sportowy.

ycipk-1ults4

Oto wylosowane 9 sierpnia liczby w Eurojackpot: 2, 4, 20, 21, 49 oraz 9, 10. W Polsce padło wiele wygranych niższych stopni, ale nie ta główna. Kumulacja narasta od 5 lipca, w następny piątek ktoś może rozbić bank. Dotąd rekordzistą Polski jest lottomilioner, który w powiecie piotrkowskim w łódzkiem wysłał kupon, który dał mu 193 mln zł.

Czytaj także: Wygrał 193 mln. "Wiem, że mnie stać, ale ja się sknera zrobiłem"

Pomysł na stworzenie loterii Eurojackpot pojawił się w ponad dekadę temu, ale został zrealizowany dopiero w 2012 r. Wszystko ze względu na wolę organizatorów konkursów z Niemiec, Danii, Finlandii, Słowenii, Holandii i Włoch. Wszyscy zgodzili się współpracować nad międzynarodowym projektem. Polska dołączyła do niego pod koniec 2017 r.

Obejrzyj: Wygrał 193 mln zł. Odsłaniamy kulisy spotkania

ycipk-1ults4

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ults4

ycipk-1ults4
ycipk-1ults4