Trwa ładowanie...
d3aj5y2

Fundusze W Investments zainwestowały w platformę urodową Probello

Warszawa, 05.12.2014 (ISBnews) - Fundusze venture capital WinQbator oraz WinVentures wsparły finansowo projekt Probello - innowacyjną platformę internetową dedykowaną usługom związanym z urodą i zdrowiem, poinformowała zarządzająca funduszami Małgorzata Walczak.

Share
d3aj5y2

"Decyzję o inwestycji podjęliśmy, kierując się sukcesami podobnych platform na świecie, ale przede wszystkim patrząc na doświadczenie i determinację założycieli" - powiedziała Walczak, cytowana w komunikacie.

"Dzięki Probello już wkrótce będzie można zarezerwować zabiegi u lekarza, kosmetyczki czy fryzjera. (?) Celem projektu Probello jest zbudowanie i skomercjalizowanie wyspecjalizowanego agregatora rynku usług dedykowanych urodzie i zdrowiu dla klientów indywidualnych" - czytamy w komunikacie.

Pomysłodawcą projektu Probello jest Agnieszka Anielska - przedsiębiorca, doradca biznesowy oraz ekspert w zakresie mediów.

Fundusze WinVentures i WinQbator działają w formule multi-stage VC, zapewniając przedsiębiorstwom kapitał na strategiczny rozwój - od fazy pomysłu (seed), poprzez rozpoczęcie działalności (start-up) i jej ekspansję, aż po etap wzrostu i IPO (realizowany przez głównego inwestora funduszy - notowaną na GPW grupę inwestycyjną W Investments).

(ISBnews)

d3aj5y2

Podziel się opinią

Share
d3aj5y2
d3aj5y2