Trwa ładowanie...
deeh6bd

GIS ostrzega przed tabletkami z alg. "Nie należy spożywać"

Jedna z partii tabletek Chlorella nie spełnia norm, które dopuszczają produkty do spożycia. Główny Inspektorat Sanitarny poinformował o wycofaniu jej z obrotu.
Share
Uwaga na suplement diety Chlorella sprasowana alga słodkowodna tabletki 100 g o numerze partii 07/2020/CHT i minimalnej trwałości do 31.07.2020
Uwaga na suplement diety Chlorella sprasowana alga słodkowodna tabletki 100 g o numerze partii 07/2020/CHT i minimalnej trwałości do 31.07.2020Źródło: GIS, Fot: Główny Inspektorat Sanitarny
deeh6bd

Uwaga na suplement diety Chlorella sprasowana alga słodkowodna tabletki 100 g o numerze partii 07/2020/CHT i minimalnej trwałości do 31.07.2020 - informuje we wtorek Inspektorat.

"W próbkach produktu badanego przez Państwową Inspekcję Sanitarną stwierdzono wielopierścieniowe węglowodory aromatyczne na poziomie przekraczającym ponad 30-krotnie najwyższą dopuszczalną zawartość" - czytamy w komunikacie.

deeh6bd

Zobacz też: Raper GIS-u powraca

GIS ostrzega: nie należy spożywać wskazanej w komunikacie partii produktu. Ja podaje, dystrybutor zobowiązał się do poinformowania odbiorców o wycofaniu z obrotu oraz o konieczności dokonania zwrotu tego produktu.

Zobacz też: Nie ma szczepień, nie ma miejsca w przedszkolu. GIS ma dwie opinie - jako epidemiolog i jako polityk

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

deeh6bd

Podziel się opinią

Share
deeh6bd
deeh6bd