Trwa ładowanie...
d3m48of

Grupa Nokaut zawiesza ofertę publiczną z powodu trudnych warunków rynkowych

19.12. Warszawa (PAP) - Grupa Nokaut zawiesza ofertę publiczną z powodu trudnych warunków rynkowych. Spółce nie udało się pozyskać środków zaplanowanych z emisji akcji serii C -...

Share
d3m48of

19.12. Warszawa (PAP) - Grupa Nokaut zawiesza ofertę publiczną z powodu trudnych warunków rynkowych. Spółce nie udało się pozyskać środków zaplanowanych z emisji akcji serii C - wynika z aneksu do prospektu emisyjnego.

"Decyzja została podjęta ze względu na trudne warunki rynkowe. Spółka, rynek na którym działa, jej model biznesowy i perspektywy rozwoju zostały pozytywnie ocenione przez inwestorów, jednak bieżąca sytuacja na rynkach uniemożliwiła im udział w ofercie publicznej na warunkach oczekiwanych przez spółkę i wprowadzających" - napisano w aneksie.

"Tym samym nie było możliwe pozyskanie przez spółkę środków z emisji akcji serii C w zaplanowanych kwotach, jak również nie można było zapewnić odpowiedniego poziomu płynności obrotu akcjami na rynku wtórnym" - dodano.

Oferta publiczna Grupy Nokaut obejmowała 899.500 akcji serii A oraz 1.700.000 akcji serii C.

Spółka oczekiwała wpływów z emisji akcji serii C w przedziale 35 a 50 mln zł netto.

Środki te spółka zamierzała przeznaczyć m.in. na nabycie serwisów Skąpiec.pl i Opineo.pl, zakup nowego oprogramowania i dalszą ekspansję rynkową.(PAP)

kam/ ana/

d3m48of

Podziel się opinią

Share
d3m48of
d3m48of