Trwa ładowanie...
d2qrtvd
d2qrtvd

GUS: Najlepsza koniunktura w usługach w VII w sekcji finanse i ubezpieczenia

Warszawa, 22.07.2015 (ISBnews) - Najbardziej pozytywne opinie spośród badanych rodzajów działalności usługowej w lipcu formułują jednostki należące do sekcji finanse i ubezpieczenia, podał Główny Urząd Statystyczny (GUS).
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2qrtvd

W lipcu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury w sekcji transport i gospodarka magazynowa kształtuje się na poziomie plus 3 (tak jak przed miesiącem). Poprawę koniunktury odnotowuje 15% badanych firm, a jej pogorszenie 12% (tak samo, jak w czerwcu). Pozostałe jednostki uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie, podano w komunikacie.

Wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury w sekcji zakwaterowanie i gastronomia kształtuje się na poziomie plus 9 (przed miesiącem plus 8). Poprawę koniunktury odnotowuje 18% badanych firm, a jej pogorszenie 9% (w czerwcu odpowiednio: 18% i 10%). Pozostałe jednostki uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie.

W lipcu wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury w sekcji informacja i komunikacja kształtuje się na poziomie plus 16 (przed miesiącem plus 16). Poprawę koniunktury odnotowuje 21% badanych firm, a jej pogorszenie 5% (tak samo, jak w czerwcu). Pozostałe jednostki uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie.

d2qrtvd

Wskaźnik ogólnego klimatu koniunktury w sekcji działalność finansowa i ubezpieczeniowa kształtuje się na poziomie plus 20 (przed miesiącem plus 21). Poprawę koniunktury odnotowuje 26% badanych firm, a jej pogorszenie 6% (w czerwcu odpowiednio: 27% i 6%). Pozostałe jednostki uznają, że ich sytuacja nie ulega zmianie.

(ISBnews)

d2qrtvd

Podziel się opinią

Share
d2qrtvd
d2qrtvd