Trwa ładowanie...
d33jlly

Hawe zawarło umowę konsorcjum z IT Polpager w celu nabycia TK Telekom

29.05. Warszawa (PAP) - Hawe zawarło z IT Polpager umowę konsorcjum oraz porozumienie dodatkowe, w ramach których strony umowy będą wspólnie występowały w procesie nabycia udziałów...

d33jlly
d33jlly

29.05. Warszawa (PAP) - Hawe zawarło z IT Polpager umowę konsorcjum oraz porozumienie dodatkowe, w ramach których strony umowy będą wspólnie występowały w procesie nabycia udziałów w TK Telekom - poinformowała spółka w komunikacie. Zgodnie z podpisanymi dokumentami, kwota zaangażowania IT Polpager wynosi 50 mln zł.

W komunikacie Hawe poinformowało, że zgodnie z podpisaną umową będzie sprawować funkcję lidera konsorcjum, który jest upoważniony, na zasadzie wyłączności, do reprezentowania konsorcjum we wszelkich stosunkach zewnętrznych, w tym do reprezentowania konsorcjum w stosunkach ze spółką Polskie Koleje Państwowe oraz jego doradcami zaangażowanymi na potrzeby procesu sprzedaży udziałów w TK Telekom.

"Ponadto umowa konsorcjum reguluje wzajemne stosunki stron związane ze złożeniem wspólnej oferty, uczestnictwem w cenie nabycia oraz nabyciem udziałów w przypadku zawarcia umowy nabycia udziałów TK Telekom" - napisano w komunikacie.

Zgodnie z porozumieniem dodatkowym strony ustaliły, iż kwota zaangażowania IT Polpager na dzień podpisania umowy konsorcjum wynosi 50 mln zł.(PAP)

mto/ ana/

d33jlly
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33jlly