Trwa ładowanie...
d11id9y
02-03-2017 11:15

Huckleberry Games chce zadebiutować na NewConnect do końca II kwartału

Warszawa, 02.03.2017 (ISBnews) - Huckleberry Games przewiduje, że debiut spółki na rynku NewConnect powinien nastąpić do końca II kwartału 2017 r., podała firma. Spółka poinformowała też o przesunięciu premiery gry "Edengrad" na platformie Steam.

d11id9y
d11id9y

"Spółka przygotowuje się aktualnie do złożenia w najbliższym czasie wniosku o rejestrację swoich akcji w KDPW i kompletuje niezbędną dokumentację. Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku do GPW w Warszawie o wprowadzenie do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect akcji Emitenta. Zarząd Huckleberry Games S.A. przewiduje, że debiut spółki na rynku NewConnect powinien nastąpić do końca II kw. 2017 r." - czytamy w komunikacie.

Jesienią spółka zapowiadała debiut na rynku NewConnect na początek 2017 r.

Huckleberry Games z ubiegłorocznej oferty publicznej akcji serii E pozyskała blisko 2,05 mln zł. W ramach przeprowadzonej oferty publicznej xpółka dokonała przydziału 102.439 szt. akcji serii E, na które zapisy złożyło 133 inwestorów. Cena emisyjna wynosiła 20 zł za akcję. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na produkcję nowych gier na komputery PC, konsole i urządzenia VR oraz na przygotowanie aplikacji mobilnej do gry "Edengrad", podano także.

Spółka podpisała w lutym br. z Blue Ocean Media umowę, której przedmiotem jest współpraca przy wspólnym rozwijaniu i prowadzeniu projektów biznesowych polegających na tworzeniu lub dystrybucji gier komputerowych oraz gier wideo na wczesnym etapie rozwoju.

d11id9y

Huckleberry Games podało też w komunikacie, że premiera gry "Edengrad" na platformie Steam została przesunięta, gdyż wymagane było wdrożenie kilku poprawek, aby gra lepiej się sprzedawała w sklepie.

"Dzięki tym modyfikacjom produkcja ta będzie mogła jeszcze lepiej sprzedawać się na rynkach zagranicznych zarówno na zachodnich, jak i wschodnich. Huckleberry Games S.A. współpracuje obecnie ze Steamem w celu ustalenia właściwego kierunku rozwoju gry 'Edengrad' oraz wdrożenia zalecanych ulepszeń, które pozwolą na zwiększenie liczby graczy" - czytamy w komunikacie.

Prezes spółki Patryk Borowski poinformował, że "Edengrad" jest już na tyle gotowy, aby mógł zostać wydany w wersji Early Access. Gra będzie sprzedawana w cenie 12 USD lub 12 euro.

"Mimo, że premiera zaplanowana jest już za kilka tygodni to dokładną datę ogłosimy oficjalnie w dniu 11 marca br. przez oficjalne kanały komunikacyjne Edengradu - Facebooka oraz stronę internetową" - zapowiedział Borowski, cytowany w komunikacie.

Huckleberry Games zajmuje się produkcją gier typu MMORPG.

(ISBnews)

d11id9y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11id9y