Trwa ładowanie...
d3jv6jy
11-04-2017 13:00

i2 Development ma pozwolenie na budowę 104 mieszkań we Wrocławiu

Warszawa, 11.04.2017 (ISBnews) - i2 Development otrzymał pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych na łącznie 104 lokale w ramach I etapu projektu Awicenny we Wrocławiu, podała spółka.

d3jv6jy
d3jv6jy

"Zgodnie z zapowiedziami ruszamy z kolejną inwestycją przy ul. Awicenny. Przy tej inwestycji wykorzystamy doświadczenie zdobyte przy realizacji sąsiedzkiego projektu Ogrody Jordanowskie. Cieszył się on ponadprzeciętnym zainteresowaniem. Jesteśmy zadowoleni z efektów biznesowych i finansowych tej inwestycji, dlatego proponujemy naszym klientom kolejną inwestycję w tej okolicy" - powiedział wiceprezes Marcin Misztal, cytowany w komunikacie.

Wrocławski deweloper rozpoczyna budowę i sprzedaż mieszkań I etapu projektu Awicenny we Wrocławiu w sąsiedztwie zrealizowanego projektu Ogrody Jordanowskie. Nowa inwestycja składa się z trzech etapów. Pierwszy etap projektu, którego realizacja właśnie ruszyła, to budowa dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych z garażem podziemnym. Inwestycja będzie liczyła 104 mieszkania o zróżnicowanej strukturze metrażowej, od kawalerek po mieszkania czteropokojowe. Lokale mieszkalne będą miały powierzchnię od 28 m2 do 122 m2. W ramach całej inwestycji deweloper zaoferuje 267 mieszkań. i2 Development spodziewa się uzyskania pozwoleń na realizację pozostałych dwóch etapów w najbliższym czasie, podano także.
"Ogrody Jordanowskie miały pozytywny wpływ na wzrost liczby sprzedanych mieszkań w 2016 r. oraz osiągnięte marże na tym projekcie. W tym przypadku wszystkie mieszkania zostały sprzedane przed oddaniem do użytku, już w II kw. 2016 r. Mając na uwadze zdobyte przy tej inwestycji doświadczenie w zakresie dostosowania oferty oraz poziomu cen do potrzeb przyszłych klientów, i2 Development podjął decyzję o budowie sąsiedzkiej inwestycji Awicenny. Spółka ocenia, że nowa inwestycja pozytywnie wpłynie na wyniki finansowe w przyszłych okresach sprawozdawczych" - czytamy dalej.

i2 Development jest jednym z wiodących deweloperów na rynku wrocławskim. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w maju 2016 r.

(ISBnews)

d3jv6jy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jv6jy