Trwa ładowanie...
dt0xu6b
12-01-2017 09:38

iFun4All pozyskał wydawcę dla gry 'Serial Cleaner'

Warszawa, 12.01.2017 (ISBnews) - iFun4all nawiązał współpracę z brytyjską firmą Curve Digital, która zostanie wydawcą gry "Serial Cleaner",poinformowała spółka. 

dt0xu6b

"Nasz udział w targach branżowych, takich jak Game Connection i E3, przyniósł zamierzony efekt. Duże zainteresowanie wokół gry 'Serial Cleaner' otworzyło nam drogę do rozmów z poważnymi wydawcami. Znaleźliśmy partnera biznesowego z dużym doświadczeniem i szerokimi kontaktami na rynku gier wideo, gotowego zainwestować w produkcję iFun4all. Wierzymy, że partnerstwo Curve Digital pomoże nam stworzyć jeszcze lepszą grę, która trafi do tysięcy graczy na całym świecie" - powiedział prezes Michał Mielcarek, cytowany w komunikacie.

Współpraca z wydawcą obejmie dystrybucję cyfrową na terytorium całego świata. Spółka podała, że warunki umowy obejmują także ewentualną dystrybucję pudełkową z wyłączeniem Polski, gdzie ukaże się ekskluzywna wersja gry na PC na podstawie kontraktu z Techlandem, o którym zarząd informował w październiku.

iFun4all z Curve Digital podali, że gra do czasu premiery będzie dostępna w usłudze Steam Early Access w cenie 14,99 euro/USD/funtów, wskazano także w komunikacie.

"'Serial Cleaner' ma być kluczowym tytułem brytyjskiego wydawcy w 2017 roku. Curve Digital rozpocznie ofensywę marketingową od marcowych targów PAX East w Bostonie. Wydawca zapowiedział również, że częściowo sfinansuje produkcję gry. Dzięki temu developer uzyska możliwość powiększenia gameplay'a, co zdecydowanie przełoży się na zainteresowanie graczy tytułem" - czytamy dalej w komunikacie.

iFun4all to niezależny producent gier wideo. Firma powstała w 2009 r. jako spółka córka Bloober Team. Od 2014 roku spółka tworzy gry z segmentu mid-core. Specjalizuje się w tworzeniu tytułów wykorzystujących "Real World-Data" - informacje ze świata rzeczywistego, które wpływają na rozgrywkę. Akcje spółki zadebiutowały we wrześniu 2016 roku na rynku NewConnect.

(ISBnews)

dt0xu6b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dt0xu6b