Trwa ładowanie...
d2kkiuv

Inforsys wygrał przetarg na obsługę korespondencji PGNiG o wartości 9,5 mln zł

Warszawa, 25.08.2016 (ISBnews) - Inforsys podpisał kolejny kontrakt na dostarczanie usług Polskiemu Górnictwu Naftowemu i Gazownictwu (PGNiG) w zakresie dystrybucji korespondencji. Umowa o wartości blisko 9,5 mln zł została zawarta na rok i obejmuje wysyłkę ponad 38,5 mln sztuk przesyłek, podał Inforsys. W zakresie objętym prawem opcji przewidywana jest możliwość przedłużenia kontraktu na kolejne 12 miesięcy na kwotę 9,5 mln zł.

Share
d2kkiuv

W ramach kolejnego wygranego postępowania przetargowego na obsługę PGNiG przewidziana jest realizacja korespondencji masowej - m.in. faktury, pisma, przypomnienia o regulowaniu płatności i pozostałe pisma procesu windykacyjnego, blankiety wpłat i spłat.

"Korespondencja tego typu jest niezwykle wrażliwa ze względu na zawartość danych osobowych, dlatego wymaga zachowania środków bezpieczeństwa i szczególnej ochrony. Takie zadanie powierzyć można wyłącznie wiarygodnemu partnerowi, jakim jest Inforsys. Od 2011 roku regularnie wygrywamy przetargi na wydruk dokumentów rozliczeniowych dla PGNiG, co jest dowodem na przedstawienie przez nas korzystnej oferty zapewniającej jednocześnie najwyższą jakość usług" - powiedział prezes Inforsys Witold Szczurek, cytowany w komunikacie.

Inforsys podczas realizacji kolejnej umowy z PGNiG będzie korzystać m.in. z linii technologicznej Xerox Impika, kupionej i zainstalowanej w połowie 2015 roku. Impika jest nowoczesnym rozwiązaniem pełnokolorowym, zapewniającym najwyższą jakość druku, a także najlepsze nasycenie kolorów i stabilność kolorystyczną.

"Fundamentem sukcesu Inforsys jest profesjonalne podejście biznesowe oraz umiejętność realizacji wieloaspektowych zadań, m.in. dzięki innowacyjnym rozwiązaniom systemowym. Długofalowe działania naszej firmy - w tym indywidualne podejście do każdego kontrahenta - mają na celu budowanie przewag konkurencyjnych i umacnianie pozycji w branży" - dodał Szczurek.

d2kkiuv

Inforsys jest firmą wyspecjalizowaną w outsourcingu procesów biznesowych, w tym z zakresu szeroko pojętej obsługi korespondencji masowej oraz integracji obiegu dokumentów. Spółka tworzy własne rozwiązania dostosowane do potrzeb większości firm i organizacji działających w kraju. Współpracuje z największymi bankami, firmami ubezpieczeniowymi, operatorami telefonii stacjonarnej i komórkowej, firmami usługowymi oraz dostawcami energii elektrycznej i gazu.

PGNiG jest obecne na warszawskiej giełdzie od 2005 r. Grupa zajmuje się wydobyciem gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju, importem gazu ziemnego do Polski, magazynowaniem gazu w podziemnych magazynach gazu, dystrybucją paliw gazowych, a także zagospodarowaniem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej w kraju i za granicą oraz świadczeniem usług geologicznych, geofizycznych i poszukiwawczych w Polsce i za granicą.

(ISBnews)

d2kkiuv

Podziel się opinią

Share
d2kkiuv
d2kkiuv