Trwa ładowanie...
oferty pracy

Jest praca! 1850 zł brutto dla webmastera z 5 letnim stażem

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu zamieścił nietypową ofertę pracy. Poszukuje on projektanta stron internetowych z 5 letnim stażem za 1850 zł brutto.

Share
Jest praca! 1850 zł brutto dla webmastera z 5 letnim stażem
Fot: StartupStockPhotos/CC0 Public Domain/pixabay
d2ywg8j

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu zamieścił nietypową ofertę pracy. Poszukuje on projektanta stron internetowych z 5 letnim stażem. Wynagrodzenie? 1850 zł brutto. Zdziwienie może także budzić lista warunków koniecznych, by móc ubiegać się o tę posadę.

Oprócz ukończenia studiów wyższych na kierunku związanym z programowaniem czy znajomości języka angielskiego, niezbędna jest jeszcze biegła znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiego w mowie i w piśmie. Wśród pozostałych wymagań wymienia się m.in. 5 letni staż pracy i znajomość języków programowania JavaScript, PHP, CoffeScript i technologii phalcon.

Zakres obowiązków jest dość szeroki. Należy do niego m.in. projektowanie i tworzenie stron www, umieszczanie ich na serwerze, opracowanie kontentu, uzupełnianie i aktualizowanie informacji zawartych na stronach www, współpraca z podwykonawcami, programistami, cypwriterem, grafikami itd. oraz nadzorowanie ich działań. Ponadto osoba na tym stanowisku będzie musiała dbać o działanie serwera i usuwać awarie.

d2ywg8j

Osobie, która spełni te warunki zostanie zaproponowana umowa zlecenie na czas określony ze stawką 1850 zł miesięcznie (13 zł za godzinę, 142 godziny w miesiącu). Oznacza to, że zatrudniony należałby do najgorzej zarabiających osób na tym stanowisku w naszym kraju. Zgodnie z raportem firmy Sedlak&Sedlak, 75% webmasterów zarabia powyżej 2 724 zł brutto. Przeciętne zarobki na tym stanowisku wynoszą 3 796 zł, a co czwarty może liczyć na więcej niż 5292 zł.

Jeżeli znajdzie się jakiś chętny, pracę będzie mógł rozpocząć już za tydzień - 9 listopada.

d2ywg8j

Podziel się opinią

Share
d2ywg8j
d2ywg8j