Trwa ładowanie...
dl2busv
dl2busv

JSW ogłasza konkurs na stanowisko prezesa i zastępcy prezesa ds. ekonomicznych

Warszawa, 21.09.2015 (ISBnews) - Jastrzębska Spółka Węglowa (JSW) ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko prezesa oraz zastępca prezesa  ds. ekonomicznych Jastrzębskiej Spółki Węglowej, podała spółka na stronie internetowej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dl2busv

"Pisemne zgłoszenia kandydatur na nw. stanowiska prezesa zarządu JSW oraz zastępcy prezesa zarządu ds. ekonomicznych VIII kadencji należy złożyć w zaklejonej kopercie w terminie do dnia 14.10.2015 r. do godz. 14, w kancelarii głównej spółki lub przesłać pocztą" - czytamy w komunikacie.

Na początku września Robert Kozłowski złożył rezygnację z pełnienia funkcji zastępcy prezesa zarządu ds. ekonomicznych spółki bez podania przyczyn. Kilka dni wcześniej z funkcji prezesa JSW rezygnację złożył Edward Szlęk - z uwagi na stan zdrowia.

Rada nadzorcza JSW oddelegowała do składu zarządu Józefa Myrczka, który będzie pełnił obowiązki prezesa do czasu wyboru nowego. Z kolei za pion ekonomiczny - do czasu wyboru nowego zastępcy ds. finansowych - odpowiedzialny jest główny księgowy Dariusz Bernacki.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. W 2014 r. w kopalniach JSW wydobyto 13,9 mln ton węgla. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.

(ISBnews)

dl2busv

Podziel się opinią

Share

dl2busv

dl2busv