Trwa ładowanie...
d1pl8zr

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC rozbudowuje sieć sprzedaży

Warszawa, 10.01.2015 (ISBnews) - Kancelaria Prawna-Inkaso WEC otworzyła biuro sprzedaży w Katowicach w ramach strategii rozbudowy sieci sprzedaży, poinformował prezes Remigiusz Brzeziński. Firma podtrzymała prognozy finansowe.

Share
d1pl8zr

"Dzięki otworzeniu nowego biura w Katowicach uzyskaliśmy dostęp do znaczącego rynku śląskiego, który z racji wiedzy i dużego zapotrzebowania przedsiębiorców na outsourcing usług windykacyjnych, dobrze rokuje zwiększeniu sprzedaży i dalszemu dynamicznemu rozwojowi spółki. Miło nam również poinformować, że w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów od połowy września do naszej oferty wprowadziliśmy nowe produkty: mikrofaktoring czyli faktoring dla małych firm o obrocie rocznym ok. 0,5 mln zł oraz usługi odszkodowawcze, takie jak pomoc w uzyskaniu odszkodowania za szkody osobowe i rzeczowe" - powiedział Brzeziński, cytowany w komunikacie.

W jego ocenie, świadczenie oferty na zasadzie cross-sellingu czyli sprzedaży nowych usług w powiązaniu z innymi produktami, umożliwi uzyskanie przewagi konkurencyjnej i umocnienie pozycji na rynku windykacji sektora przedsiębiorstw, a także dywersyfikację przychodów spółki.

"Liczymy, że prowadzone obecnie inwestycje: reklama usług grupy kapitałowej na strojach klubu piłkarskiego Widzew Łódź, remont oraz planowany zakup pomieszczeń biurowych i sali konferencyjnej w centrali spółki w Łodzi, pozwolą zmniejszyć koszty wynajmu sal konferencyjnych w przypadku prowadzenia szkoleń oraz umożliwią znaczne zwiększenie skali naszej działalności w kolejnych latach. W związku z tym podtrzymujemy ogłoszone prognozy na 2015 r. tj. przychody ze sprzedaży na poziomie ok. 5,5-6 mln zł oraz zysk netto na 2015 r. w wysokości ok. 250-350 tys. zł" - dodał prezes spółki.

d1pl8zr

Biuro w Katowicach będzie działało w ramach spółki zależnej SME Solutions. W ramach nowo otwieranego biura prowadzona będzie sprzedaż usług spółek z Grupy Kapitałowej WEC i partnerów biznesowych spółki SME tj. usług windykacyjnych, usług prawnych, usług faktoringu, wykupu wierzytelności, usług leasingu i usług ubezpieczeń transakcji gospodarczych. Działalność operacyjną biuro rozpocznie 25 października, podano również.

Kancelaria Prawna - Inkaso WEC jest notowana na NewConnect. Od 20 lat specjalizuje się szczególnie w obsłudze wierzytelności dla spółek z sektora małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) z segmentu B2B.

(ISBnews)

d1pl8zr

Podziel się opinią

Share
d1pl8zr
d1pl8zr