Trwa ładowanie...
d30hhgv

Kolejne odszkodowanie wypłacone przez Ryanair. Tym razem za czekoladę

Zła sądowa passa Ryanaira trwa – po wypłacie odszkodowania pasażerce, na którą spadł bagaż, zgodził się wypłacić rekompensatę poparzonej 11-latce. Łącznie prawie milion złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
150 tys. euro za poparzenie gorącą czekoladą
150 tys. euro za poparzenie gorącą czekoladą (iStock.com)
d30hhgv

Irlandzka linia lotnicza Ryanair zgodziła się wypłacić 150 tys. euro (około 645 tys. zł) 11-latce, która na pokładzie samolotu oblała się gorącą czekoladą. Co istotne, Ryanair zgodził się wypłacić pieniądze, choć odmówił wzięcia na siebie winy za zdarzenie – donosi branżowy portal fly4free.

Poszkodowane dziecko przed sądem reprezentował ojciec, który przekonywał, że nikt nie uprzedził jego córki o tym, jak gorący może być kubek w dotyku, a w dodatku nie udzielił jej pomocy. Zamiast tego obsługa miała poprosić, by dziecko przeszło do toalety zmieć ubranie. I właśnie na brak pomocy jako czynnik pogarszający sytuację wskazywano przed sądem.

d30hhgv

Odszkodowanie dla 11-letniej Amerykanki to niejedyne w ostatnim czasie pieniądze, które wypłacić musiała irlandzka linia. Łącznie 68 tys. euro (292 tys. zł) z konta Ryanaira trafiło do rąk 80-latki, na którą spadł bagaż z półki umieszczonej nad siedzeniem.

Linia lotnicza nie wytłumaczy się już strajkiem. Za opóźnienia muszą płacić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d30hhgv

Podziel się opinią

Share
d30hhgv
d30hhgv