Trwa ładowanie...
d4jaxt9
d4jaxt9

Konsorcjum Comp ma umowę z woj. podlaskim na łącznie 55,3 mln zł brutto

Warszawa, 24.11.2015 (ISBnews) - Konsorcjum Comp oraz Infinity Group zawarły z województwem podlaskim umowę na dostawę, instalację i uruchomienie Infrastruktury Aktywnej Sieci SSPW (Sieć Szerokopasmowa Polski Wschodniej) oraz przygotowaniae tej sieci do świadczenia usług, podał Comp. Łączna wartość umowy to ok. 55,3 mln zł brutto.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d4jaxt9

?Kontrakt na sieć SSPW z województwem podlaskim to drugi największy kontrakt grupy Comp w historii. Tak jak sygnalizowaliśmy wcześniej, sytuacja i perspektywy segmentu IT w naszej grupie są coraz lepsze, czego dowodem jest podpisanie w III i IV kwartale br. kilku istotnych kontraktów, m.in. z ARR, Poznańskim Centrum Superkomputerowo-Sieciowym, GK Orlen czy GK Orange oraz wspomnianego kontraktu z woj. podlaskim na ponad 55 mln zł" - powiedział przewodniczący rady nadzorczej Comp Robert Tomaszewski, cytowany w komunikacie.

Dodał, że Comp jest liderem konsorcjum, i w związku z tym będzie rozliczać z zamawiającym 100% przychodów. Biorąc pod uwagę faktyczny podział pomiędzy konsorcjantami realizacji poszczególnych elementów kontraktu, Comp odpowiada za ponad 70% dostaw i usług.

Comp jest integratorem systemów IT oraz dostawcą rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Grupa buduje też pozycję największego producenta urządzeń fiskalnych w Polsce i w Europie. Od stycznia 2005 r. akcje spółki są notowane na GPW.

(ISBnews)

d4jaxt9

Podziel się opinią

Share
d4jaxt9
d4jaxt9