Trwa ładowanie...
d2ta08y
26-09-2016 15:27

Labo Print zakończył bez efektu negocjacje z potecjalnymi inwestorami

Warszawa, 26.09.2016 (ISBnews) - Labo Print podjął decyzję o zakończeniu negocjacji w sprawie możliwości dokonania inwestycji w jego akcje przez inwestorów branżowego i finansowego z siedzibą w Unii Europejskiej, podała spółka.

d2ta08y

"Decyzja odnośnie zakończenia rozmów została podjęta po wnikliwej analizie wszystkich informacji przekazanych przez inwestorów, w szczególności w zakresie oczekiwanej wielkości udziału Inwestorów w kapitale zakładowym spółki oraz oczekiwanej wyceny spółki. Nie bez znaczenia dla oceny pozostał również proponowany przez inwestorów wstępny plan działań po dokonaniu inwestycji" - czytamy w komunikacie.

W ocenie zarządu, finalne kluczowe parametry potencjalnej transakcji proponowane przez inwestorów nie były długoterminowo korzystne, ani dla spółki, ani dla jej akcjonariuszy, podano również.

"Mając na uwadze budowę wartości spółki dla jej akcjonariuszy, w przekonaniu zarządu korzystniejsze będzie kontynuowanie działalności w dotychczasowej strukturze akcjonariatu. Jednocześnie zarząd nie wyklucza możliwości podjęcia w przyszłości rozmów z innymi podmiotami zainteresowanymi dokonaniem inwestycji w spółkę" - czytamy w komunikacie.

Pod koniec czerwca Labo Print podał, że rozpoczął rozmowy w sprawie możliwości dokonania inwestycji w akcje spółki przez inwestorów branżowego i finansowego z siedzibą w Unii Europejskiej. Inwestor branżowy miał "nie należeć do liderów branży ani w Unii Europejskiej, ani w Polsce".

Labo Print to drukarnia cyfrowa, specjalizująca się w druku wielkoformatowym. Spółka przeniosła się z NewConnect na rynek główny GPW w grudniu 2015 r.

(ISBnews)

d2ta08y
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ta08y