Trwa ładowanie...
lech wałęsa
27-05-2011 22:30

Lech Wałęsa ma współpracować z siecią Biedronka

Sieć handlowa Biedronka będzie współpracować z Fundacją Instytut Lecha Wałęsy. Niewykluczone, że sieć sklepów będzie wspierać finansowo działania Lecha Wałęsy i działania charytatywne wspierane przez byłego prezydenta.

Lech Wałęsa ma współpracować z siecią BiedronkaŹródło: PAP
d3r1z3i
d3r1z3i

W piątek Lech Wałęsa na swoich profilach w serwisach społecznościowych Blip i MojaGeneracja opublikował dokument potwierdzający ustalenia, że właściciel Biedronki będzie finansował jego działania. Wałęsa w piątek w swoim biurze w Gdańsku spotkał się z Kacprem Krasickim i Pawłem Ziółkiem występującymi w imieniu firmy Biedronka.

Biuro Lecha Wałęsy na serwisach społecznościowych poinformowało, że w Gdańsku ustalono, że odbędzie się "spotkanie prezydenta Lecha Wałęsy w Gdańsku z kierownictwem Biedronki celem omówienia problemów pracowniczych firmy". Według komunikatu, najlepszym terminem spotkania byłby początek lipca.

Jak czytamy w komunikacie, Lech Wałęsa spotka się także z właścicielami i kierownictwem Biedronki w Portugalii, przy okazji swoich wykładów.

- Ustalono stałą współpracę Biedronki z Fundacją Instytut Lecha Wałęsa, a panowie Krasicki i Ziółek zobowiązali się rozmawiać z Biedronką na temat finansowania działań charytatywnych wspieranych przez Lecha Wałęsę i innych działań byłego prezydenta - podało w komunikacie biuro Lecha Wałęsy.

d3r1z3i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3r1z3i