Trwa ładowanie...
d95zqda
d95zqda

List gratulacyjny przewodniczącego KE do B. Komorowskiego (komunikat)

05.07. Warszawa - Serwis Prasowy przewodniczącego Komisji Europejskiej przekazuje treść listu gratulacyjnego przewodniczącego KE Jose Manuela Barroso do Bronisława...
Share
d95zqda

05.07. Warszawa - Serwis Prasowy przewodniczącego Komisji Europejskiej przekazuje treść listu gratulacyjnego przewodniczącego KE Jose Manuela Barroso do Bronisława Komorowskiego:

Szanowny Panie Prezydencie-Elekcie,

W imieniu Komisji Europejskiej pragnę serdecznie pogratulować Panu zwycięstwa we wczorajszych wyborach.

d95zqda

Jestem przekonany, że podczas Pana prezydentury Polska będzie odnosić jeszcze większe sukcesy w Unii Europejskiej i pozostanie pozytywną siłą napędową demokratycznego rozwoju Europy. Najlepszą odpowiedzią na liczne wyzwania, przed jakimi staje dziś Pana kraj i cała Unia Europejska, są dobra współpraca i porozumienie między partnerami. W trakcie swej kariery politycznej wiele razy pokazał Pan, jak można osiągnąć ten cel, dlatego z ufnością oczekujemy Pana prezydentury.

Życzę Panu powodzenia na obejmowanym stanowisku. Jednocześnie chciałbym zapewnić Pana, że Komisja będzie nadal wspierać Polskę i pozostanie z nią solidarna. Mam nadzieję, że będzie Pan mógł wkrótce przybyć z wizytą do Brukseli, gdzie z przyjemnością Pana powitam.

Szanowny Panie Prezydencie-Elekcie, proszę przyjąć ode mnie wyrazy najwyższego uznania.

Z poważaniem,

Jose Manuel Barroso

UWAGA: Komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kno/

d95zqda

Podziel się opinią

Share
d95zqda
d95zqda