Trwa ładowanie...
pll lot
04-01-2016 17:30

LOT zapowiada kilkanaście nowych połączeń. Zobacz, gdzie

W ciągu trzech najbliższych miesięcy LOT uruchomi i wznowi kilkanaście połączeń europejskich i jedno nowe połączenie dalekiego zasięgu - do Tokio - informuje polski przewoźnik.

Share
LOT zapowiada kilkanaście nowych połączeń. Zobacz, gdzieŹródło: WP.PL, fot: Aero Icarus/Flickr (CC BY-NC-SA 2.0)
d2p9ou6

- Od początku tego roku to LOT zapewnia najkrótszą i najwygodniejszą podróż także do Barcelony, Zurychu, Zagrzebia, Duesseldorfu, Kiszyniowa, Belgradu czy Erywania. Jesteśmy pewni, że nowa siatka połączeń jeszcze lepiej odpowie na potrzeby naszych pasażerów - mówi Marcin Celejewski, p.o. prezesa LOT-u.

- Nowe połączenia to jednak nie wszystko. Rozwijamy gamę naszych usług dodatkowych, otworzyliśmy nową, wygodniejszą strefę odpraw na Lotnisku Chopina w Warszawie i jeszcze większą wagę przykładamy do jakości obsługi - dodaje Celejewski.

LOT, rozpoczynając walkę o pasażerów, będzie też walczył o rynek. Przewoźnik ma ambicję w ciągu najbliższych kilku lat odzyskać pozycję lidera w Polsce.

d2p9ou6

LOT to jedyny przewoźnik w Europie, który wszystkie rejsy dalekiego zasięgu wykonuje najnowocześniejszymi samolotami świata - Boeingami 787 Dreamliner. Jest też jedyną linią, która w przypadku lotów krótkodystansowych oferuje aż trzy klasy podróży.

Obecnie, oprócz LOT Business Class, przewoźnik oferuje również klasę LOT Premium Economy Class, która łączy w sobie przystępną cenę i wiele usług znanych dotąd z klasy biznes, takich jak posiłek na pokładzie czy priorytetowa odprawa. Z kolei dla pasażerów Economy Class LOT stworzył specjalną taryfę LOT Economy Simple, która umożliwia im podróżowanie wyłącznie z bagażem podręcznym za cenę niższą nawet o 30 proc.

d2p9ou6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2p9ou6
d2p9ou6