Trwa ładowanie...
d3crzy9

LPP ma przedwstępną umowę ws. otwarcia pierwszego sklepu Reserved w Londynie

Warszawa, 23.12.2015 (ISBnews) - LPP S.A. i LPP Reserved UK Limited podpisały przedwstępną umowę z BHS Limited dotyczącą najmu lokalu handlowego w Londynie przy Oxford Street, w którym prowadzona będzie sprzedaż odzieży i akcesoriów marki Reserved, poinformowało LPP. Będzie to pierwszy salon spółki w Londynie.

Share
d3crzy9

"W wyżej wymienionym lokalu będzie prowadzona sprzedaż odzieży i akcesoriów marki Reserved. Umowa została zawarta pod warunkiem zawieszającym w postaci wyrażenia zgody właściciela budynku w którym mieści się lokal handlowy na prowadzenie salonu sprzedaży Reserved. Wartość umowy najmu wynosi około 675 mln zł, a okres jej trwania 25 lat" - czytamy w komunikacie.

LPP zapowiadało we wrześniu, że w najbliższych latach planuje także otwarcia flagowych salonów w europejskich stolicach mody i rozważa m.in. takie lokalizacje, jak Paryż, Mediolan czy Londyn.

LPP zarządza 5 znanymi markami modowymi. Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 roku. Przychody ze sprzedaży wyniosły ok. 4.758 mln zł w 2014 r.

(ISBnews)

d3crzy9

Podziel się opinią

Share
d3crzy9
d3crzy9