Trwa ładowanie...
d1x7m2x

MAC ws. wizyty ministra Trzaskowskiego w Brukseli (komunikat)

...

d1x7m2x
d1x7m2x

04.12. Warszawa - MAC informuje:

Minister administracji i cyfryzacji Rafał Trzaskowski w czwartek (5 grudnia) w Brukseli weźmie udział w Radzie UE ds. Transportu, Telekomunikacji i Energii (TTE), podczas której podejmowane będą m.in. tematy bezpieczeństwa sieci oraz europejskiego jednolitego rynku telekomunikacyjnego.

Właśnie w związku z regulacjami dotyczącymi jednolitego rynku minister podczas pobytu w Brukseli spotka się m.in. z Neelie Kroes, wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej ds. Agendy Cyfrowej. MAC chce kontynuować prace zapoczątkowane odnośnie tego obszaru.

W piątek (6 grudnia) minister spotka się z wiceprzewodniczącą Komisji Europejskiej Viviane Reding ws. projektu rozporządzenia o ochronie danych osobowych.

d1x7m2x

Również w piątek minister Trzaskowski weźmie udział w posiedzeniu Rady UE ds. Wymiaru Sprawiedliwości i Spraw Wewnętrznych (JHA), na której rozpatrywany będzie wniosek dotyczący rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i swobodnym przepływem takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść. (PAP)

kom/ aja/

d1x7m2x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x7m2x