Trwa ładowanie...
d2lwune
12-04-2016 11:01

Marketplanet zainwestował w aplikację SaldeoSMART

"Szukaliśmy firmy, która nie wywodzi się z modnego ostatnio boomu start-upów, ale która ma już pewne doświadczenie i sprawdzony produkt na rynku, a z drugiej strony firmy, która ma w sobie naturalny zapał i atmosferę kojarzoną do tej pory tylko ze start-upami. To wszystko i jeszcze trochę więcej ma SaldeoSMART" - powiedział prezes Marketplanet Piotr Matysik, cytowany w komunikacie.

d2lwune
d2lwune

Warszawa, 12.04.2016 (ISBnews) - Marketplanet zainwestował w aplikację do odczytywania dokumentów SaldeoSMART, która umożliwia odczytywanie papierowych i elektronicznych dokumentów oraz przekazywanie danych do programów zewnętrznych, z którymi jest zintegrowana, poinformowała spółka.
"Szukaliśmy firmy, która nie wywodzi się z modnego ostatnio boomu start-upów, ale która ma już pewne doświadczenie i sprawdzony produkt na rynku, a z drugiej strony firmy, która ma w sobie naturalny zapał i atmosferę kojarzoną do tej pory tylko ze start-upami. To wszystko i jeszcze trochę więcej ma SaldeoSMART" - powiedział prezes Marketplanet Piotr Matysik, cytowany w komunikacie.

Pozyskany w wyniku inwestycji kapitał umożliwi intensyfikację rozwoju aplikacji i wzmocnienie marki SaldeoSMART, która od ponad 4 lat jest obecna na rynku księgowym, podano także.

"Dla Marketplanet i SaldeoSMART to nowy etap rozwoju spółek, które do tej pory rozwijały się w sposób organiczny. Inwestycja w firmę, która dostarcza rozwiązanie komplementarne do platformy zakupowej Marketplanet umożliwia wzajemne uzupełnienie oferty i kompleksowe wsparcie procesów zakupowo-finansowych. Dziś z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że Marketplanet posiada całościową ofertę w obszarze Purchase to Pay, która konkuruje z rozwiązaniami największych światowych producentów" - dodał Matysik.

Marketplanet to lider w produkcji i wdrażaniu rozwiązań IT w obszarze zakupów w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Od ponad 14 lat Marketplanet wspiera kupujących w optymalizacji procesów zakupowych, równocześnie współpracując z tysiącami dostawców. Klientami Marketplanet są m.in.: KGHM Polska Miedź, Orange Polska, AmRest, PGE Polska Grupa Energetyczna, Grupa Tauron, Black Red White, GazSystem czy Urząd Miasta w Warszawie.

d2lwune
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2lwune