Trwa ładowanie...
d15i4wd
nieruchomości

Marvipol chce wprowadzić do sprzedaży min. 700 mieszkań w 2017 r.

Warszawa, 25.04.2017 (ISBnews) - Marvipol zakłada, że wprowadzi do sprzedaży co najmniej 700 mieszkań w tym roku, poinformował ISBnews prezes Mariusz Książek.

Share
d15i4wd

"W 2017 r. planujemy uruchomić kolejne etapy dwóch już realizowanych inwestycji: Central Park Ursynów oraz Riviera Park, jak również rozpocząć budowę kameralnych apartamentowców zlokalizowanych przy ul. Modzelewskiego i ul. Topiel na warszawskim Powiślu. Zakładamy, że w 2017 r. wprowadzimy do sprzedaży co najmniej 700 mieszkań" - powiedział Książek w rozmowie z ISBnews.

W ostatnich miesiącach Marvipol nabył działkę przy ul. Grzybowskiej w Warszawie za ponad 60 mln zł i złożył najkorzystniejszą ofertę, wartą 37 mln zł, na działkę przy ul. Siedmiogrodzkiej (również w stolicy).

"Projekt przy ul. Grzybowskiej, bezdyskusyjnie najbardziej spektakularna inwestycja mieszkaniowa w historii Marvipol, zakładająca wybudowanie apartamentowej wieży z ponad 25 tys. m2 powierzchni użytkowej, wystartuje w 2017 r., najprawdopodobniej w IV kw. Do szybkiego startu inwestycji zachęca nas popyt - lokalizacja projektu jest wyjątkowa, rejon ronda Daszyńskiego to dziś najgorętsze miejsce na nieruchomościowej mapie Warszawy, o olbrzymim potencjale rozwoju" - powiedział także Książek.

d15i4wd

"Mając świadomość tego potencjału, zdecydowaliśmy się też na przystąpienie do przetargu na zakup działki przy ul. Siedmiogrodzkiej. Jeśli stanie się ona naszą własnością, będziemy chcieli zrealizować na niej projekt mieszkaniowy o podwyższonym standardzie. Jego start nie nastąpi jednak w 2017 r." - dodał.

Marvipol to jeden z największych warszawskich deweloperów, jest też importerem i dystrybutorem samochodów. Marvipol jest notowany na GPW od 2008 r. W 2016 r. spółka miała 892 mln zł skonsolidowanych przychodów.

Tomasz Chaberko

(ISBnews)

d15i4wd

Podziel się opinią

Share
d15i4wd
d15i4wd