Trwa ładowanie...
d3ysna3

Medicalgorithmics wypowiedział umowę aliansu z Wipro

Warszawa, 28.02.2017 (ISBnews) - Medicalgorithmics wypowiedział ze skutkiem natychmiastowym umowę aliansu strategicznego z 3 lipca 2014 r., zawartą ze spółką Wipro Limited z siedzibą w Indiach, podał Medicalgorithmics.

Share
d3ysna3

"Powodem wypowiedzenia umowy było niewywiązywanie się partnera z obowiązków umownych - dokonywania terminowych płatności oraz osiągania uzgodnionych kwartalnych i rocznych minimalnych ilości aktywnych urządzeń PocketECG" - czytamy w komunikacie.

Przedmiotem umowy było ustalenie zasad dostarczania przez spółkę urządzeń i oprogramowania składających się na system PocketECG, serwisu PocketECG oraz dystrybucji przez partnera i świadczenia za pomocą PocketECG usług diagnostyki medycznej na terytorium Indii oraz Sri Lanki, podano także.

Medicalgorithmics S.A. to obecna na rynku od 2005 roku spółka wysokich technologii działająca w obszarze nieinwazyjnych urządzeń medycznych, właściciel i wytwórca systemu do analizy pracy serca - PocketECG. Spółka działa na największych i najbardziej perspektywicznych rynkach - w Stanach Zjednoczonych i Azji, dostarcza rozwiązania dla najbardziej prestiżowych ośrodków w Polsce i USA.

W 2014 r. spółka przeniosła się na rynek główny warszawskiej giełdy z NewConnect, na którym była notowana od 2011 r.

(ISBnews)

d3ysna3

Podziel się opinią

Share
d3ysna3
d3ysna3