Trwa ładowanie...

Mennica Polska: przyspieszenie w dotarciu do klientów indywidualnych

Skarbiec Mennicy Polskiej, spółka z grupy kapitałowej i dystrybutor produktów Mennicy Polskiej na rynku detalicznym, kupił spółkę, która jest właścicielem największej bazy teleadresowej na polskim rynku. Kilkunastokrotnie zwiększa to możliwości dotarcia do klientów z ofertą numizmatyczną.

Share
Mennica Polska: przyspieszenie w dotarciu do klientów indywidualnych
Źródło: Thinkstockphotos
d3cr4ak

Informujemy, iż zakończył się proces podziału spółki Weltbild Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-103), ul. Hankiewicza 2 i przejęcia danych osobowych przez Skarbiec Mennicy Polskiej od 1766 r. sp. z o.o., firmę będącą własnością Skarbca Mennicy Polskiej S.A.

Od teraz administratorem danych osobowych jest Skarbiec Mennicy Polskiej od 1766 r. sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-851), ul. Waliców 11. Dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu własnych produktów i usług oraz innych celów realizowanych na podstawie odrębnych, dobrowolnie wyrażonych zgód. Każdy, którego dane znajdują się w bazie ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, każdemu przysługuje również prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację, jak również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych lub wobec przekazywania ich innemu podmiotowi.

d3cr4ak

Skarbiec Mennicy Polskiej rozpocznie działania z wykorzystaniem nowej bazy teleadresowej już we wrześniu. Trudno szacować, jak zakup bazy może się odbić na wynikach finansowych Skarbca i kiedy te efekty będą widoczne, ale oczekiwania spółki są duże.

Skarbiec Mennicy Polskiej to spółka zależna Mennicy Polskiej, która od 5 lat zarządza dystrybucją detaliczną produktów numizmatycznych Mennicy Polskiej. W głównej mierze prowadzi działania poprzez sprzedaż wysyłkową, online (www.skarbiecmennicy.pl) oraz poprzez Salon Numizmatyczny mieszczący się w Warszawie, w siedzibie Mennicy Polskiej przy ul. Waliców 11.

Mennica Polska SA to jedyna prawdziwa mennica w Polsce – oprócz blisko 250 letniej tradycji produkcji menniczej, obecnie jest jedynym wykonawcą wszystkich monet dla Narodowego Banku Polskiego (obiegowych i kolekcjonerskich) oraz jedyną firmą, posiadającą zakład menniczy produkujący znaczące dla rynku ilości innych monet i numizmatów.

d3cr4ak

Podziel się opinią

Share
d3cr4ak
d3cr4ak