Trwa ładowanie...
d49r4td

Merlin.pl zaoferuje usługi turystyczne dzięki umowie z Air Club Centrum Podróży

Warszawa, 29.07.2015 (ISBnews) - Merlin.pl - największy wielobranżowy sklep internetowy - zawarł umowę partnerską z Air Club Centrum Podróży, podał Merlin.pl. Partnerzy finalizują właśnie prace nad serwisem Merlin Wakacje - wirtualnym biurem podróży.

Share
d49r4td

"Dzięki podjęciu współpracy z Air Club, Merlin.pl będzie rozwijał zupełnie nową kategorię usług, wychodząc do klientów z ofertą biletów lotniczych oraz bogatym katalogiem ofert turystycznych. Nowy serwis, Merlin Wakacje, umożliwi wyszukanie, rezerwację i zakup biletów, wycieczek, noclegów czy wypożyczenie auta. Użytkownicy będą mogli również skorzystać z aktualnych promocji lotniczych" - czytamy w komunikacie.

Spółka podkreśla, że jej wejście na rynek usług turystycznych to odpowiedź na bieżące potrzeby e-konsumentów. Nowa usługa wpisuje się także w aktualny trend rynkowy, zgodnie z którym oferta e-sklepów będzie w najbliższych latach ulegała dalszej dywersyfikacji i specjalizacji, podał Merlin.pl.

"Dynamiczny rozwój handlu internetowego sprawił, że konsumenci korzystający z oferty e-sklepów stawiają przed ich właścicielami zdecydowanie większe wymagania niż jeszcze kilka lat temu. Widoczne jest to także w odniesieniu do branży turystycznej. Obecnie notuje się wzrost zainteresowania e-klientów wyszukiwarkami i portalami, za których pośrednictwem można kupować bilety lotnicze, wycieczki, rezerwować miejsca w hotelu, a także zapoznać się z ofertami first i last minute. W odpowiedzi na ten trend postanowiliśmy rozszerzyć działalność i wraz z naszym partnerem udostępnić użytkownikom Merlin.pl zupełnie nową usługę. Merlin Wakacje idealnie wpisuje się także w naszą strategię, której głównym założeniem jest systematyczna dywersyfikacja oferty dostępnej za pośrednictwem sklepu Merlin.pl" - powiedział prezes Merlin.pl Tomasz Kowalski, cytowany w komunikacie.

d49r4td

"Po dwudziestu pięciu latach funkcjonowania Air Clubu na rynku lotniczo-turystycznym, współpraca, którą proponuje Merlin Wakacje jest dla nas ogromnym wyzwaniem pod względem wykorzystania naszego potencjału w technologii online do obsługi klienta indywidualnego. Bogata oferta przygotowana we współpracy z liniami lotniczymi i tour operatorami jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku i powinna zadowolić wymagającego klienta, jakim z całą pewnością jest klient Merlin.pl" - skomentował prezes Air Club Centrum Podróży Stanisław Modliński.

Merlin.pl należy do czołówki w polskiej branży e-commerce, jest jednym z największych polskich sklepów internetowych. Swoją działalność rozpoczął jako księgarnia, jednak w ciągu kolejnych lat rozszerzył asortyment o zabawki, elektronikę użytkową, drobne RTV i AGD, kosmetyki, odzież czy artykuły sportowe, oferując już ponad pół miliona produktów. W ten sposób stał się wielobranżowym sklepem.

(ISBnews)

d49r4td

Podziel się opinią

Share
d49r4td
d49r4td