Trwa ładowanie...
d2o2nk3

MF: minister Szczurek wspiera WOŚP (komunikat)

...

Share
d2o2nk3

13.01. Warszawa - Ministerstwo Finansów informuje:

Jeszcze przez niecałą dobę (do godziny 11.09 we wtorek 14 stycznia br.) można licytować zegarek ministra finansów Mateusza Szczurka. Dochód z jego sprzedaży zasili konto 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do licytacji!

Minister Szczurek włączy się w ten sposób w zbiórkę funduszy na zakup specjalistycznego sprzętu do ratowania najmłodszych pacjentów oraz na zapewnienie godnej opieki seniorom, które są tegorocznym celem Wielkiej Orkiestry. - Wierzę, że takie inicjatywy jak ta przynoszą wiele dobrego i dlatego należy je wspierać - napisał minister w opisie aukcji przeprowadzanej w popularnym serwisie.

Wielofunkcyjny zegarek Casio DBC-610 ma dla Mateusza Szczurka szczególne znaczenie - towarzyszył mu m.in. podczas pierwszej sejmowej debaty nad projektem ustawy budżetowej. Minister zapewnia o jego niezawodności i wierzy, że równie dobrze będzie służyć nowemu właścicielowi.

Aby wziąć udział w licytacji, przejdź do strony z aukcją zegarka ministra Mateusza Szczurka (link otwiera okno w innym serwisie).

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d2o2nk3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2o2nk3
d2o2nk3