Trwa ładowanie...
d4hwm8z
d4hwm8z

MM Cars złożyło wniosek do UOKiK o przejęcie Autoserwis Dolny Śląsk

Warszawa, 23.06.2014 (ISBnews) - MM Cars złożyło wniosek do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) o zgodę na przejęcie Autoserwis Dolny Śląsk LM, podał Urząd.
Share
d4hwm8z

Wniosek wpłynął 19 czerwca br., sprawa jest w toku, podano na stronie internetowej UOKiK.

"Zgłoszenie dotyczy przejęcia kontroli przez MM Cars sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach nad Autoserwis Dolny Śląsk LM sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu w drodze nabycia większościowego pakietu udziałów od obywatela niemieckiego pana Petera Sebastiana Muhlbauera, współwłaściciela spółki Autohaus Muhlbauer Peter und Siegfried Muhlbauer oHG" - głosi komunikat.

Główną przyczyną koncentracji jest dążenie do rozszerzenia zakresu terytorialnego działalności gospodarczej prowadzonej przez MM Cars oraz zwiększenia liczby punktów sprzedaży, konserwacji i naprawy samochodów osobowych i dostawczych, podano również.

d4hwm8z

MM Cars wchodzi w skład grupy kapitałowej M&M CARS Piotr Mozdyniewicz. Grupa kapitałowa M&M CARS Piotr Mozdyniewicz oraz Autoserwis prowadzą działalność handlową i usługową w obszarze handlu detalicznego samochodami osobowymi i częściami do nich. Zajmują się również naprawą samochodów osobowych, pośrednictwem ubezpieczeniowym, wspomaganiem zawierania umów kredytów bankowych, a także wynajmem samochodów osobowych. Zgodnie z informacjami posiadanymi przez wnioskodawcę Pan Peter Sebastian Muhlbauer nie prowadzi działalności na terenie Polski.

(ISBnews)

d4hwm8z

Podziel się opinią

Share
d4hwm8z
d4hwm8z