Trwa ładowanie...
d1i7edm

MNiSW: minister nauki na XX Krajowej Konferencji Parlamentu Studentów RP (komunikat)

...

d1i7edm
d1i7edm

28.03. Warszawa - MNiSW informuje:

Kształtowanie postaw i innych kompetencji społecznych przez uczelnie będzie głównym tematem dzisiejszej debaty w Kościelisku. W spotkaniu z przedstawicielami największej studenckiej organizacji w Polsce weźmie udział prof. Lena Kolarska-Bobińska.

- Głos studentów musi być głośny, wyraźny, a przede wszystkim słuchany. W trwającej debacie nad przyszłością szkolnictwa wyższego trzeba uwzględnić punkt widzenia najważniejszych uczestników systemu - studentów. Dialog ze studentami to priorytet. Nie wyobrażam sobie, by dziś nie być w Kościelisku - mówi minister nauki i szkolnictwa wyższego.

XX Krajowa Konferencja Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej (PSRP) zgromadzi niemalże 400 osób z blisko 150 uczelni wyższych z całej Polski - przewodniczących uczelnianych samorządów oraz członków ich zarządów. Obok prof. Leny Kolarskiej-Bobińskiej w debacie otwierającej konferencję będą uczestniczyli prof. Wiesław Banyś, przewodniczący Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich (KRASP) oraz Piotr Mueller, przewodniczący PSRP.

Jubileuszowa XX Krajowa Konferencja PSRP w Kościelisku potrwa do 30 marca.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d1i7edm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i7edm