Trwa ładowanie...
dob2f3m

mPay będzie obsługiwał płatności mobilne klientów sieci Orange

27.09. Warszawa (PAP) - mPay, z grupy ATM-u, i PTK Centertel podpisały umowę na obsługę płatności mobilnych realizowanych przez klientów sieci Orange - poinformował mPay w...

Share
dob2f3m

27.09. Warszawa (PAP) - mPay, z grupy ATM-u, i PTK Centertel podpisały umowę na obsługę płatności mobilnych realizowanych przez klientów sieci Orange - poinformował mPay w komunikacie prasowym.

Usługa ma być dostępna pod koniec bieżącego roku pod marką "Płać Komórką", która jest obsługiwana przez platformę systemu mPay.

W komunikacie podano, że współpraca z mPay to jeden z elementów realizowanej przez Orange strategii, związanej z rozwojem płatności mobilnych.

mPay SA jest twórcą technologii pozwalającej na realizację transakcji finansowych dokonywanych przy użyciu telefonu komórkowego. Spółka działa jako agent rozliczeniowy, zapewniając operatorom telekomunikacyjnym oraz bankom uniwersalną platformę do realizacji mobilnych płatności

Z systemu płatności mobilnych obsługiwanego przez mPay korzysta obecnie ponad 180 tysięcy zarejestrowanych użytkowników.

Orange miał na koniec II kw. 14,029 mln klientów telefonii komórkowej.(PAP)

gsu/ ana/

dob2f3m

Podziel się opinią

Share
dob2f3m
dob2f3m