Trwa ładowanie...
d3nfnmu

MSP porozumiało się z Elektrimem ws. upublicznienia ZE PAK

06.06. Warszawa (PAP) - Ministerstwo Skarbu Państwa, Elektrim oraz akcjonariusze ZE PAK, reprezentowani przez Elektrim, podpisali porozumienie, którego elementem jest współpraca...

d3nfnmu
d3nfnmu

06.06. Warszawa (PAP) - Ministerstwo Skarbu Państwa, Elektrim oraz akcjonariusze ZE PAK, reprezentowani przez Elektrim, podpisali porozumienie, którego elementem jest współpraca przy wprowadzeniu ZE PAK na GPW - poinformował resort skarbu w poniedziałkowym komunikacie.

"Porozumienie zakłada, że skierowane na GPW zostaną akcje z podwyższenia kapitału spółki, oraz ewentualnie obecnie istniejące akcje, a termin oraz warunki debiutu umożliwią pozyskanie środków na realizację inwestycji i dalszy rozwój ZE PAK" - napisano w komunikacie.

MSP podało, że zgodnie z porozumieniem proces prywatyzacji KWB Konin i KWB Adamów będzie prowadzony równolegle z przygotowaniem oferty publicznej akcji ZE PAK, w trybie otwartych negocjacji podjętych na podstawie publicznego zaproszenia.

Pod koniec kwietnia wiceminister skarbu Jan Bury informował PAP, że ZE PAK mogłaby wejść na giełdę na przełomie tego i przyszłego roku.(PAP)

seb/ jtt/

d3nfnmu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nfnmu