Trwa ładowanie...
d1mnbjd

MSW: nowa komenda Państwowej Straży Pożarnej w Bochni (komunikat)

...

d1mnbjd
d1mnbjd

13.12. Warszawa - MSW informuje:

Podpisanie aktu erekcyjnego i wmurowanie kamienia węgielnego symbolicznie zapoczątkuje inwestycję rozbudowy budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni. Uroczysty apel zaplanowano na 13 grudnia. Wśród zaproszonych gości są minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz oraz komendant główny PSP gen. brygadier Wiesław Leśniakiewicz.

Podczas uroczystego apelu zostanie podpisany i poświęcony akt erekcyjny wmurowania kamienia węgielnego w ramach inwestycji "Rozbudowa i przebudowa budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni". Dwunastu strażakom będą wręczone nominacje oficerskie.

Inwestycja jest rozbudową i przebudową istniejącego budynku Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Bochni. Prace budowlane trwają od września tego roku, a zakończenie inwestycji planowane jest na sierpień 2017 r. Środki na inwestycję pochodzą z budżetu wojewody małopolskiego oraz z budżetów powiatowych i gminnych. Koszt inwestycji wyniesie ponad 13 mln zł. Do roku 2017 r. z budżetu wojewody małopolskiego na ten cel zaplanowano prawie 12 mln zł. Pozostała kwota w wysokości ponad 1 mln zł zostanie pokryta z budżetów samorządowych.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ kfk/

d1mnbjd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mnbjd