Trwa ładowanie...
d8d1qu3

MSZ: rozmowy o współpracy NATO z Gruzją (komunikat)

...

d8d1qu3
d8d1qu3

22.11. Warszawa - MSZ informuje:

Stosunkom NATO-Gruzja i przygotowaniom do sesji komisji NATO-Gruzja (NGC), która zaplanowana jest podczas grudniowego spotkania ministerialnego NATO, była poświęcona rozmowa podsekretarza stanu Bogusława Winida z wiceministrem stanu ds. integracji europejskiej i euroatlantyckiej Gruzji Giorgim Donduą. Doszło do niej 22 listopada w Warszawie.

- Polska konsekwentnie popiera euroatlantyckie aspiracje Gruzji. Powtórzymy to również na grudniowym spotkaniu ministrów spraw zagranicznych NATO - zaznaczył wiceszef polskiej dyplomacji.

Minister Dondua stwierdził, że Tbilisi kontynuuje politykę integracji ze strukturami europejskimi i euroatlantyckimi, która cieszy się poparciem przytłaczającej większości obywateli Gruzji. - Podczas ostatnich wyborów prezydenckich główni kandydaci, opowiadający się za integracją z NATO i Unią Europejską, zebrali w sumie ponad 80 proc. głosów - powiedział gruziński minister.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d8d1qu3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d8d1qu3