Trwa ładowanie...
d1whta5
spółka

MTBiGM ws. produkcji i dystrybucji blankietów zaświadczeń ADR (komunikat)

...

Share
d1whta5

31.01. Warszawa - MTBiGM informuje:

31 stycznia 2013 r. minister transportu, budownictwa i gospodarki morskiej zawarł umowę z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych S.A. (PWPW), której przedmiotem jest produkcja oraz dystrybucja blankietów zaświadczeń ADR.

Szczegóły dotyczące zasad składania zamówień oraz sposobu ich realizacji zostaną ustalone w umowach zawartych pomiędzy PWPW a każdym marszałkiem województwa oraz szefem Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych.

d1whta5

Od 1 do 5 lutego 2013 r. PWPW przeprowadzi konsultacje w zakresie uruchomienia punktu kontaktowego, niezbędnego do uruchomienia produkcji blankietów zaświadczeń ADR. W celu zaprezentowania proponowanych rozwiązań organizacyjno-technicznych w zakresie składania zamówień na wytworzenie i dostarczenie blankietów zaświadczeń ADR, PWPW zorganizuje spotkanie z przedstawicielami marszałków województw i szefa Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d1whta5

Podziel się opinią

Share
d1whta5
d1whta5