Trwa ładowanie...
d1030xa
d1030xa

Na początku września Dom Development zdecyduje o nowych projektach

25.8.Warszawa (PAP) - Na początku września Dom Development podejmie decyzję o rozpoczęciu nowych projektów. Spółka może rozpocząć cztery inwestycje liczące łącznie 800 mieszkań -...
Share
d1030xa

25.8.Warszawa (PAP) - Na początku września Dom Development podejmie decyzję o rozpoczęciu nowych projektów. Spółka może rozpocząć cztery inwestycje liczące łącznie 800 mieszkań - poinformowali przedstawiciele spółki na konferencji prasowej.

"Już na początku września podejmiemy decyzję o ewentualnym rozpoczęciu nowych inwestycji. Budowa może się rozpocząć jeszcze w tym roku" - powiedział Jarosław Szanajca, prezes spółki.

"Z budową 800 mieszkań możemy wystartować bardzo szybko. Wydaje się, że w momencie odbicia na rynku będziemy mogli zaspokoić popyt i zwiększyć nasz udział w rynku" - dodał.

Jak poinformował PAP, niewykluczone jest, że spółka rozpocznie przed końcem roku więcej niż jeden projekt.

Wszystkie cztery inwestycje, które mogą zostać uruchomione w tym roku zlokalizowane są w Warszawie. Trzy znajdują się na Białołęce, jeden z nich to projekt z tanimi mieszkaniami. Czwarty projekt znajduje się na Gocławiu. (PAP)

jru/ ana/

d1030xa

Podziel się opinią

Share
d1030xa
d1030xa