Trwa ładowanie...
loteria

Netto świętuje 25 lat obecności w Polsce. Z tej okazji sieć organizuje wielką loterię

Sieć handlowa Netto obchodzi jubileusz 25-lecia obecności na polskim rynku. Z tej okazji, w poniedziałek, 7 września, rusza Wielka Urodzinowa Loteria. Łączna pula wynosi 175 tysięcy zł.

Share
Netto świętuje 25 lat obecności w Polsce. Z tej okazji sieć organizuje wielką loterię
d4fyhp2

Netto świętuje 25 lat obecności w Polsce. Urodzinowa loteria

We wrześniu 2020 sieć handlowa Netto obchodzi 25-tą rocznicę otwarcia pierwszego sklepu w Polsce. Obecnie sieć handlowa ma blisko 400 placówek i zapowiada dalszą ekspansję na polskim rynku.

Nowe <a href="https://money.pl/podatki/">podatki</a>. "W przyszłym roku tylko podatek od sprzedaży detalicznej"

Z tej okazji Netto organizuje urodzinową loterię. Jż od 7 do 26 września 2020 r. klienci sieci otrzymają zdrapkę uprawniającą do wzięcia udziału w zabawie. Aby otrzymać nagrodę, konieczne będzie okazanie zwycięskiego paragonu oraz zdrapki.

d4fyhp2

Netto świętuje 25 lat obecności w Polsce. Wielkie przejęcie Tesco Poland

Przypomnijmy, że w czerwcu sieć Netto ogłosiła, że przejmuje 301 sklepów Tesco w Polsce za 900 mln zł. W ciągu 18 miesięcy od przejęcia szyld Tesco zniknie z Polski i zostanie zastąpiony sklepami Netto.

Netto, przejmując Tesco Polska, zwiększa liczbę sklepów do prawie 700. - Konsolidując obie sieci handlowe na rozwojowym rynku, robimy znaczący krok w realizacji strategii całej naszej grupy, stając się jednym z czołowych graczy na jednym z największych rynków w Europie - powiedział Janusz Stroka, prezes Netto Polska.

d4fyhp2

Podziel się opinią

Share
d4fyhp2
d4fyhp2